Próbujesz wychowywać swego pas? Pomoże Ci w tym wyjątkowa obroża!

W dzisiejszych czasach niemalże każdy z nas ma jakieś zwierzątko – o ile tylko pozwalają nam na to nasze warunki, staramy się zwykle dać odrobinę ciepła i tkliwości jakiemuś zwierzątku.

Jeżeli Ty także chcesz się zdecydować na przygarnięcie jakiegoś zwierzęcia, na przykład psa, wówczas pamiętaj o tym, aby dobrze go wytresować – szczególnie jeśli nie mieszkasz przykładowo na wsi, lecz w bloku w dużym mieście.
dom wielorodzinny
Autor: INTEGER S.A.
Źródło: INTEGER S.A.
System kar i pochwał
odrobaczanie
Autor: Curver
Źródło: Curver
Jeżeli na Twojego pasa nie działa normalne szkolenie, wówczas możesz ratować się specjalnymi obrożami dla zwierząt – nieźle sprawdzi się na przykład teletakt www.sport-dog.pl/pl/p/Teletakt-d-control-1600-dla-1-psa-zasieg-1600m./109. Wbrew powszechnej opinii teletakt nie służy do torturowania psa, lecz do wyrabiania w nim właściwych nawyków. Jeśli pies zrobi coś, czego nie może, wtedy naciskasz właściwy przycisk, a do karku Twojego pupila dociera lekki impuls elektroniczny – jest on na pewno nieprzyjemny dla zwierzęcia i wyrabia w nim w taki sposób odpowiedni nawyk – więcej pies zdecydowanie nie zachowa się w podobny sposób.

Na dokładnie takiej samej zasadzie działa również elektroniczny pastuch dla psa – jeśli chcesz nauczyć psa żeby nie wychodził poza określony obszar, wtedy niewątpliwie będzie to odpowiednie rozwiązanie https://sport-dog.pl/pl/c/Niewidzialne-ogrodzenie-dla-psa-DOGtrace/40. Podkreślamy jeszcze raz jeszcze, że elektroniczny pastuch dla psa jest całkowicie bezpieczny dla Twojego pupila, nie wahaj się więc go używać.

Obroże spełniają również inne funkcje
reakcje alergiczne
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Obroże dla psów spełniają także inne funkcje – to, jaką z nich wybierzesz, oczywiście zależy głównie od Waszych potrzeb.

Na rynku dostępna jest na przykład obroża przeciw szczekaniu lub obroża przeciw kleszczom oraz innym insektom. Obroża przeciw szczekaniu to raczej nowy wynalazek jednakże na pewno zjednała sobie już wielu zwolenników.

About the Author

admin

No Comments

Comments are closed.