Posiadasz kota? Karm pupila tym co najzdrowsze!

Wiele polskich obywateli decyduje się na posiadanie czworonoga. Najczęstszym zjawiskiem jest pies, uważany za najlepszego przyjaciela ludzi. Jednak w obecnych czasach, kiedy praktycznie nie ma nas w domu, znacznie więcej osób wybiera kota, którego nie musimy wyprowadzać na dwór. Jednak posiadanie zwierzęcia wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, powinniśmy wiedzieć czym najlepiej je żywić. Z tego powodu dla kota polecana jest karma Arion.

Karma dla kotów
Źródło: www.sxc.hu
Persony mniej bogate lub bardziej ukierunkowane na organiczne żywienie, nierzadko nieświadomie krzywdzą swoje czworonogi. Tak jak jeszcze pies, jako zwierze wszystkożerne nie stanowi tu problemu, tak kot, mięsożerca, powinien być odpowiednio żywiony. Karmiąc go jedynie mięsem zakupionym u rzeźnika robimy mu szkodę. W warunkach naturalnych kot nie zjada schabu z wieprzowiny czy steku z wołowiny – poluje na ptaki i myszy, po czym pałaszuje je w całości – przeczytaj dodatkowe informacje. Gdyż w kościach i ścięgnach mieści się bardzo dużo elementów niezbędnych do prawidłowego działania. Dlatego warto zakupić sprawdzoną markę – jak np. karma Arion. Znajduje się w niej bardzo duży odsetek mięsa, uzupełniona jest o odpowiednie pierwiastki i makroelementy. Jeżeli kupujemy jedzenie suche, na wagę, dobrze posiadać właściwy pojemnik na karmę dla kota, aby utrudnić zakradanie się naszego pupila do jedzenia. Bowiem koty, zwłaszcza te wykastrowane, mają ogromną tendencję do jedzenia zbyt wiele i przybierania na wadze.

Karma Arion posiada wiele odmiennych typów. Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem niewielkiego kociaka, wybierz wersję dla juniorów.Twój kocur ma kłopoty z nerkami? Podaj mu karę leczniczą. Jeżeli posiadasz wysterylizowanego pieszczocha, musisz szczególnie zatroszczyć się o jego dietę. Spadek hormonów wywołany operacją, w większości przypadków może przyczynić się do zwiększonego apetytu. W tym celu stworzona została karma Arion light, posiadające obniżoną podaż kalorii. Nabywając co najmniej jeden kilogram dowolnego pożywienia dla swojego pupila, elegancki pojemnik na karmę dla kota dostaniesz od nas w prezencie.

zabawa z kotem
Autor: Peter Stevens
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś opiekunem kota, masz okazję przekonać się, jak wspaniałe i wierne jest to stworzenie. Dlatego tym bardziej należy starać się, aby za jego oddanie odpłacać tym samym – -> sprawdź przykłady. Odpowiednie żywienie naszego podopiecznego jest kluczem do jego długiego i zdrowego życia. Karma Arion, odpowiednio dobrana, może nam w tym pomóc.

About the Author

admin

No Comments

Comments are closed.